CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Jakim budżetem powinniśmy dysponować decydując się na profesjonalną aranżację wnętrz?

Dobry wybór firmy architektonicznej pierwszym krokiem do sukcesu.

Stając przed koniecznością wyboru projektanta wnętrz, najczęściej zależy nam na dobrej jakości oraz przystępnej cenie. Poszukiwania warto rozpocząć, zwracając szczególną uwagę na firmy, które działają w branży architektonicznej już od kilku lat, albowiem znaczy to, iż posiadają one cenne doświadczenie, oraz że zdążyły już zapracować na zaufanie swoich klientów. Firma T3 Atelier obecna jest na rynku już kilka lat i świadczy usługi w zakresie projektowania wnętrz komercyjnych i biurowych. Firma dba, aby oferowane przez nich ceny projektowania wnętrz były przystępne i adekwatne do wykonywanych usług. Ceny aranżacji wnętrz mogą być dość zróżnicowane, ponieważ wszystko zależy od wybranego przez klienta zakresu, jaki obejmować ma dana usługa.

Co oferują nam podstawowe usługi?

Oferowany przez firmę T3 Atelier najbardziej podstawowy zakres usług space plan obejmuje program funkcjonalny i użytkowy przestrzeni biurowej. Przygotowywany jest w postaci rzutów z góry z wyszczególnionym układem pomieszczeń oraz ich umeblowaniem. Do space planu dołączonych może być do trzech wizualizacji mających za zadanie przybliżyć klientowi finalny wygląd projektowanych wnętrz. Cena projektu wnętrz, używając space planu wynosić może od 5 zł/m2 do 15 zł/m2, a szczegóły pracy oraz ceny są zawsze z góry ustalane z klientem.

Potrzeba bardziej zaawansowanej usługi? Nic prostszego!

Kiedy klient potrzebuje bardziej rozbudowanej usługi, do akcji wkracza kompleksowy projekt wnętrz. Cena za pracę architekta wnętrz w takim zakresie waha się od 45 zł/m2 do 120 zł/m2 i może zostać ostatecznie obniżona, jeśli klient zdecydowałby się także na zakup wyposażenia. W ramach kompleksowego projektu wnętrz klient otrzymuje indywidualnie przygotowywaną koncepcję wnętrz, którą sam zatwierdza.

 Zmiany w pracy, zmiany w wyposażeniu biura!

Pragnąc przystosować swoją przestrzeń biurową do zachodzących zmian, klient może chcieć skorzystać z kompleksowego refreshu biura zapewniającego koncepcję wnętrz oraz wytyczne i założenia budżetowe dotyczące zmian. Cena kompleksowego refreshu biura wynosi od 30 zł/m2 do 100 zł/m2.

Wszystko w jednym.

Firma T3 Atelier ma w swojej ofercie także zakres usług zwany Fit Out oferujący kilka koncepcji projektowanych przestrzeni, dostawę wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia biura wraz z ich montażem. Wszystkie prace pozostają pod stałym nadzorem i koordynacją. W przypadku wyboru takiej usługi, cena projektu wnętrza jest ustalana z klientem indywidualnie.